Bariera Optex AX 200PLUS – do wewnątrz i na zewnątrz

Marka Optex słynie z produkcji wysokiej jakości barier podczerwieni. Tego rodzaju urządzenia obecnie są bardzo często wykorzystywane wówczas, gdy chodzi o zapewnienie dużego bezpieczeństwa w różnych miejscach, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Takie bariery alarmowe przeważnie kojarzymy z filmów sensacyjnych, ale nie ma żądnego większego problemu z tym, aby zakupić je i zainstalować wszędzie tam, gdzie ma liczyć się ponadprzeciętna ochrona. Jednym z urządzeń wartym uwagi w tej dziedzinie jest wówczas model AX 200PLUS Optex.

 

Co potrafi to urządzenie? Tak jak inne bariery optex zostało ono wykonane z najlepszej jakości materiałów i jest szczegółowo dopracowane, dając najlepsze efekty i praktycznie brak fałszywych alarmów. Bariera podczerwieni AX200PLUS obsługuje dwie wiązki. Jej zasięg zewnętrzny wynosi 60 metrów, z kolei na zewnątrz może ona poradzić sobie w terenie nawet do 120 metrów. Jej dużym plusem jest to, że posiada ona regulowany czas reakcji, więc sprawdza się w przypadku każdej pogody. Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na jej efektywne działania.

Bariera gwarantuje wyjątkową ochronę nawet wtedy, gdy pada deszcz lub też pojawiła się mgła. Dodatkowo nie przeszkadza jej w pracy śnieg i rosa. W tym modelu, tak jak w innych marki Optex, zastosowano specjalną technologię pozwalającą na maksymalne wyeliminowanie fałszywych alarmów. Czas reakcji w przypadku bariery jest regulowany, a nawet jeżeli następuje 99% osłabienie wiązki, nadal posiada ona możliwość detekcji. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, postaw na ten model.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *