Dyskretna czujka magnetyczna ABAX AMD-103 BR

Dyskretna czujka magnetyczna ABAX AMD-103 BR w NAPAD.pl

Profesjonalne systemy zabezpieczeń to takie niezawodne instalacje, które na co dzień zapewniają komfort i bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Inteligentne urządzenia do kreacji i zarządzania systemem alarmowym stanowią newralgiczne ogniwo każdego skutecznego systemu zabezpieczeń.

Gwarancję wydajności oraz pewność niezakłóconego funkcjonowania instalacji zabezpieczeń zapewnią niezawodne i precyzyjne systemy bezprzewodowe renomowanej, polskiej firmy Satel.

Budowa efektywnie działającego systemu zabezpieczeń, który będzie również służył do rozpoznawania i sygnalizowania określonych akcji, powinna być oparta na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie stanowią umiejętnie dopasowane czujki alarmowe.

Wśród bogatej oferty czujników alarmowych Satel na uwagę zasługuje miniaturowa czujka magnetyczna AMD-103 BR, która dzięki swojej funkcjonalności i niewielkiemu rozmiarowi pozwala na stworzenie dyskretnego systemu zabezpieczeń.

Bezprzewodowa czujka magnetyczna AMD103 BR SATEL to także jeden z rekomendowanych modeli, który w szczególności odznacza się precyzyjną, całodobową pracą oraz umożliwia bezproblemową współpracę w inteligentnym środowisku dwukierunkowych systemów bezprzewodowych Abax.

Miniaturowy czujnik magnetyczny AMD 103 BR Satel w NAPAD.pl

Najbardziej charakterystyczne cechy prezentowanego urządzenia to między innymi zaawansowany system pozwalający na zarządzanie energią, kompaktowy rozmiar, a także niezwykle prosty montaż czujnika oraz funkcjonalność wbudowanego styku sabotażowego, jak i  właściwości mocnej diody LED realizującej funkcję aktywnego powiadamiania o zdarzeniach.

W terenie otwartym czujka 103BR Satel daje możliwość do objęcia ochroną  przestrzeni do 350 metrów. Wytrzymała obudowa urządzenia w kolorze brązowym pozwala na jej zainstalowanie w miejscach, które posiadają podobna barwę, na przykład przy solarce otworowej – oknach czy drzwiach. Urządzenie gwarantuje również niezakłóconą pracę nawet w wymagających warunkach środowiska zewnętrznego.

Dobry czujnik AMD-103-BR do ochrony drzwi, bram, czy okien doskonale nadaje się jako element sygnalizacji w zakresie domowego systemu zabezpieczeń. Urządzenie z powodzeniem sprawdzi się również w szkołach, biurach oraz wielu innych przestrzeniach.

Dobry czujnik magnetyczny AMD-103-BR ABAX w NAPAD.pl

Szybki i sprawny montaż czujki magnetycznej AMD103BR firmy Satel możliwy jest praktycznie w dowolnej pozycji, dlatego też poręczny i dokładny czujnik alarmowy jest wszechstronnym urządzeniem pozwalającym na zapewnienie kompleksowego bezpieczeństwa praktycznie w każdym miejscu.

O wysokiej jakości wykonania urządzenia świadczy ponadto fakt wyposażenia czujki w zaawansowany mechanizm antysabotażowy, który umiejętnie zabezpiecza funkcjonalność czujki przed ewentualnymi próbami manipulacji lub demontażu urządzenia.

Niewielkie wymiary, skuteczna praca przez całą dobę oraz możliwość dyskretnej instalacji w każdym miejscu sprawia, że bezprzewodowy czujnik magnetyczny AMD 103-BR ABAX efektywnie uzupełni każdy system zabezpieczeń.

Jeżeli chciałbyś poznać więcej niezawodnych czujników alarmowych w niskich cenach, to odwiedź stronę internetową sklepu NAPAD.pl, która zawiera bogaty katalog dobrych urządzeń do budowy profesjonalnych systemów zabezpieczeń.

Precyzyjne i niedrogie czujniki alarmowe w NAPAD.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *