Niewielka i bezpieczna obudowa metalowa TPR-1 MINI

Obudowa metalowa TPR-1 MINI w NAPAD.plW instalacjach monitoringu wizyjnego, czy też systemów alarmowych trzeba zawsze dokonywać bezpiecznego i trwałego montażu wielu różnorodnych urządzeń, których prawidłowe funkcjonowanie stanowi priorytet w danym systemie zabezpieczeń.

Zawsze warto pamiętać o zapewnieniu odpowiedniego poziomu ochrony wykorzystanych urządzeń systemu zabezpieczeń, aby nie tylko móc w pełni korzystać z ich funkcjonalności, ale także by zachować ich niezawodność przez długi okres eksploatacji.

Z tego punktu widzenia konieczne jest również właściwe ochranianie posiadanych urządzeń, co możliwe jest między innymi dzięki zastosowaniu specjalnych obudów do CCTV.  Jedną z nich jest nowa obudowa metalowa TPR-1 MINI, która jest polecana wtedy, gdy konieczne jest dokonanie asekuracji mniejszych urządzeń elektronicznych.

Metalowa obudowa TPR1 Mini jest solidnym i wytrzymałym akcesorium CCTV przeznaczonym do kompleksowego zabezpieczania funkcjonalności urządzeń umieszczonych w jej obszernym wnętrzu. Obudowa charakteryzuje się mocną obudową wykonaną z blachy stalowej ocynkowanej, która posiada grubość od 0,8 do 1,2 milimetra w zależności od miejsca.

Na przodzie obudowy umieszczony został zamek bębenkowy, który zagwarantuje bezpieczną separację urządzeń. W komplecie z obudową znajdują się również dwa klucze, które służą do operowania stanem otwarcia obudowy.

Metalowa obudowa do CCTV TPR1 Mini w NAPAD.pl

Z tyłu obudowy TPR1mini zastosowano bezpieczną i nieprzewodząca napięcia elektrycznego ściankę ze sklejki drewnianej o grubości 6 milimetrów. Metalowa obudowa urządzeń elektronicznych TPR1 MINI posiada wymiary 240 x 150 x 50 milimetrów oraz waży około 0,7 kilograma, więc jest lekka, ale jednocześnie przy tym wytrzymała, aby można było ochronić wszystkie znajdujące się wewnątrz niej sprzęty.

Warto dodać również, że akcesorium jest bardzo uniwersalne, ponieważ poprzez zastosowanie drewnianej ścianki z tyłu możliwe jest nie tylko szybkie i sprawne umieszczenie w dowolny sposób sprzętu elektrycznego, ale również zagospodarowanie dostępnej przestrzeni przewodami i akcesoriami montażowymi wykorzystywanymi w profesjonalnych instalacjach systemów zabezpieczeń.

Dobrej jakości obudowy do CCTV dzięki swoim właściwościom, uniwersalności i szerokim zastosowaniom umożliwią trwały montaż urządzeń  elektrycznych z zachowaniem odpowiedniego stopnia ochrony i bezpieczeństwa instalacji. Wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalność obudowy metalowej TPR1-mini pomoże urzeczywistnić solidną, skuteczną i niezawodną instalację zabezpieczeń.

Metalowa obudowa urządzeń elektrycznych TPR1-mini w NAPAD.pl

Więcej informacji o wytrzymałych i solidnych obudowach do telewizji przemysłowej i systemów alarmowych znajdziesz na stronach sklepu internetowego NAPAD.pl, który posiada szeroką ofertę niezawodnych urządzeń i akcesoriów do systemów zabezpieczeń w najniższych cenach i z gwarancją niezawodności pracy.

Urządzenia i akcesoria do CCTV w niskich cenach - NAPAD.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *