Przycisk oddymiania RT45 do instalacji – parametry techniczne

Przycisk oddymiania RT45Do przestrzeni, gdzie stosuje się specjalne systemy oddymiania, zakupić trzeba również przyciski oddymiania. Dzięki nim można natychmiastowo włączać procesy związane z oddymianiem pomieszczeń. Przycisk oddymiania RT45 to jeden z polecanych w tej dziedzinie produktów. Jego zalety to przede wszystkim sprawne i niezawodne działanie. Dostęp do przycisku jest zabezpieczony przez przezroczystą szybkę.

Do urządzenia dodawane są wymienne oznakowania w 32 językach, więc można dobrać je do konkretnej przestrzeni. Dużym atutem jest sygnalizacja LED, którą posiada ten przycisk. W ten sposób można informować o aktualnym stanie systemu przeciwpożarowego, ponadto lampki służą do pokazywania aktualnego stanu urządzenia, więc jeśli nie będzie ono z jakichś powodów działało poprawnie, w takim przypadku można od razu to zauważyć. Jednak wnętrze to nie wszystko, ponieważ na zewnątrz przycisk otrzymał bardzo solidną i trwałą obudowę z aluminium. Może on pracować nawet w skrajnych temperaturach. Przycisk posiada certyfikat Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej. Jego połączenie z resztą elementów systemu jest bardzo proste i szybkie. To zatem urządzenie, które będzie gwarantowało pewność i bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Jesteś zainteresowany zakupem przycisku oddymiania RT45? Skontaktuj się z działem handlowym sklepu internetowego NAPAD.PL  – oferujemy atrakcyjne RABATY CENOWE dla instalatorów!

Najlepsze ceny w NAPAD.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *