System alarmowy do mieszkania

System alarmowy oparty na centrali alarmowej VERSA 10 jest idealnym rozwiązaniem do mieszkań i małego domku. Wypełnia lukę między prostymi urządzeniami alarmowymi stosowanymi w najmniejszych systemach, a złożonymi centralami o rozbudowanej funkcjonalności. Dużym atutem, wyróżniającym VERSĘ spośród konkurencji, jest dostępny wybór trybów czuwania. Dzięki temu odpowiednio skonfigurowana centrala może zapewnić bezpieczeństwo nie tylko w trakcie nieobecności domowników, ale także w ciągu dnia i nocą, kiedy domownicy pozostają w domu.

Dzięki wyróżnionym klawiszom funkcyjnym dostępnym na manipulatorze VERSA-LCDM-WH bardzo łatwo wybrać tryb dozoru zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Dodatkowe tryby czuwania pozwalają wykorzystać zalety ochrony obwodowej, która może być aktywna nawet wtedy kiedy domownicy znajdują się w strefie ochronionej. Taka ochrona obwodowa, na która składać się mogą m.in. czujki otwarcia drzwi i okien – czujnik kontaktronowy K1, czujki zbicia szyby czy czujki wibracyjne.

System alarmowy wykorzystujący centrale alarmową VERSA to przede wszystkim jednak łatwa obsługa. Dzięki możliwości sterowania za pomocą kart zbliżeniowych i pilotów zdalnego sterowania, z obsługą systemu poradzą sobie bez trudu nawet dzieci, czy osoby starsze. Korzystający z tych metod sterowania nie ma konieczności zapamiętywania hasła sterującego, czy wpisania go za pomocą klawiatury. Do włączenia lub wyłączenia czuwania wystarczy zbliżyć kartę do specjalnego czytnika, lub wcisnąć odpowiedni przycisk pilota. Bez przeszkód można też korzystać z różnych sposobów sterowania w ramach jednego systemu – dopasowując w ten sposób funkcjonalność do indywidualnych potrzeb użytkowników systemu.

Przykładowy system alarmowy oparty o centrale alarmową VERSA 10:

Potrzebujesz pomocy? Chciałbyś rozbudować przykładową konfigurację? Skontaktuj się z działem handlowym sklepu internetowego NAPAD.PL – Oferujemy atrakcyjne RABATY CENOWE!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *