Zasilacz domofonowy w obudowie EWD10 – niezawodność w niskiej cenie

EWD10 - zasilacz domofonowyDo skonstruowania systemu przeznaczonego do korzystania z domofonów, potrzebny jest także praktyczny zasilacz, który będzie dbał o właściwe działanie całej instalacji. Zasilacz domofonowy w obudowie EWD10 to jeden z najczęściej wybieranych modeli, który odznacza się wszystkim tym, co dobry sprzęt w tej dziedzinie powinien posiadać – atrakcyjna cena, łatwość montażu, wytrzymała obudowa. Prezentowany model zasilacza domofonowego jest przeznaczony do zamontowania go na szynie Z-101.

 

Zasilacz posiada szereg niezbędnych funkcji i bardzo dobrze współpracuje z unifonami, elektrozaczepami oraz panelami rozmownymi. Posiada funkcję rozmowy dwukierunkowej, otwierania bramy z wykorzystaniem zwolnienia zaczepu oraz oczywiście funkcję wywoływania, czyli dzwonek. Zasilacz domofonowy przeznaczony jest do montażu wewnątrz pomieszczeń. Plusem jest 24-miesięczna gwarancja producenta, dlatego nawet jeżeli sprzęt przestanie działać, nie trzeba będzie przejmować się dodatkowymi kosztami związanymi z jego naprawą czy kupnem nowego. Zasilacz domofonowy w obudowie EWD10 jest optymalnym wyborem, gdy tworzy się instalację domofonową analogową i niezbędny jest solidny zasilacz, który będzie w stanie zapewnić jej prawidłowe działanie non stop.

Potrzebujesz zasilacza, który zapewni Ci stabilną pracę domofonu? Skontaktuj się z specjalistą działu handlowego sklepu internetowego NAPAD.PL – otrzymasz profesjonalną i fachową pomoc w zakresie doboru odpowiednich urządzeń do stworzenia wydajnego i przydatnego domofonu. Dla firm i instalatorów oferujemy atrakcyjne RABATY CENOWE.

Najlepsze ceny w sklepie internetowym NAPAD.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *